Yengeç Burcu Etkileme Yolları

Yengeç Burcu Erkeğini Etkileme Yolları

Dost ve arkadaş olarak Yengeç erkeğini etkilemek, hayatına girmek kolaydır ancak, sevgili olarak Yengeç erkeğini etkileyecek olan kadın öncelikle bu erkeğin annesinin kalbini kazanması gerekir. Yengeç burcu erkeği tam anlamıyla anne düşkünüdür ve onun görüşlerine, düşüncelerine fazlasıyla önem verir. Yengeç burcu erkeği baskın bir tip değildir. Pasiftir, onu etkilemek için sakin ve ılımlı olunmalı. Saldırgan kadınlardan uzak durur. Sevgi yüklü bir kadın, Yengeç erkeğini kolaylıkla etkileyebilir. Onun güvenini kazanmak için de dürüst olunmalı. Şehvetli olan kadınların şansları oldukça yüksektir. Katı, sinir olan kadınlardan değil, bebeksi davranışları olan kadınlardan etkilenir.

Tam bir ev erkeğidir dağınıklıkta kafası karışır. Akılcı kadınlar yerine duygusal kadınları tercih eder. Evi deli toplu tutabilecek yetenekteki kadınlara ve anne olabilecek ideal eşe gereksinimi vardır. Düzenli yaşam, bahçe, çocuklar, beslenme ve evin her şeyi ile ilgilidir. Hata yaptığında gülmeyin onunla asla alay etmeyin. Kalbi bir kez kırıldığında tamir edilmesi mümkün değildir. Hassas kalbinde hastalık hastası olma eğilimi de gözlemleyebilirsiniz. Onun hastalık dönemlerinde şefkatli gülüşünüzü eksik etmeyin. O birine bağlandığında tam omuz verir, parasal güvenlik sağlar. Aşkına karşı aşırı duyarlıdır. Aşırı yavaş tavırları rahatsız edici olabilir ama onu acele ettirmeye çalışmayın. Yumuşak ve evcil görünün.

Yengeç Burcu Kadınını Etkileme Yolları

Yengeç burcu kadını oldukça tutucudur ve kolay kırılan bir yapıya sahiptir. Yengeç burcu kadını arkadaşları tarafından onaylanan, sevilen ve sayılan kişilerden etkilenir. Yani Yengeç burcu kadınını etkilemek için öncelikle arkadaşları tarafından beğenilmeniz gerekiyor. Kendisine güven veren kişilerden etkilenir. Ayrıca kişisel olarak bakımınıza dikkat etmeli, modayı yakından takip etmeniz gerekiyor. Tüm bunları uyguladığınız sürece, Yengeç burcu kadınının sizden etkilenmesini sağlayabilirsiniz.

Onun etkilenme nedenleri yaşına göre değişir. Çok genç yaşta hassastır, kolay inanır ve çılgınca aşık olmaya hazırdır. Biraz büyüdüğünde kendisini daha fazla korumaya başlar. Olgunlaştığında kalbini ve güvenini kazanmak bir hayli zordur.

İlgili bir erkek ciddi değilse Yengeç kadınına yanaşmamalıdır çok büyük acılar yaşamasına sebep olabilir. Yengeç kadını sabırsız ve alıngan tipleri küçük görüp kırabilir. Sevgi ve şefkat ile kazanılan kalbi aynı zamanda bir taş kadar sert olabilir. Kendinizi acındırma ve hastalık hastası olmak gibi kötü huylarını abartmasına izin vermemelidir. Onun koruyucu birine ihtiyacı vardır.