Yengeç Burcu Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu insanı fiziksel olarak; soluk, beyaz tenli, orta ve kısa boylu, yuvarlak yüzlüdür. Gözleri genelde gri veya mavidir. Saçları mat ve kahverengi olur.

Yengeç Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri

Yengeç kadınları, tartışmasız çok güzeldirler. Ayı simgeleyen yüzleri de güzel olur. Gençken vücutları formdadır. Yaşları ilerledikçe, dikkat etmezlerse kilolu ve tombul olabilirler. Yengeç kadınları beyaz tenli, güzel yüzlü ve siyah saçlı olurlar. Bazen de esmer benizli, açık kumral saçlı ve ince vücutlu olurlar. Yüzlerinde bir ben yada iz vardır. Boyları uzun yada uzuna yakın orta boylu olurlar. Balık etli olurlar, baldırları ve uylukları kalındır. Sallanarak yürürler.

Yengeç burcu kadını genel olarak yuvarlak yüz hatlarına sahiptir. Gözleri ise normal, fazla iri değildir. İlk bakışta özellikle çeneleri dikkat çeker. Saçları oldukça gürdür. Dudak yapılarında ince kıvrımlar bulunur. Güldükleri zaman oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkar. Ten renkleri ise genellikle açık renkte ya da kumraldır. Ne uzun ne kısa boyludurlar. Yengeç burcu kadınları giyim konusunda oldukça iyidir. Giyim tarzları kendilerine özgüdür. Modayı takip etmez, kendi modasını kendi yaratırlar.

Yengeç Burcu Erkeğinin Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu erkeği fiziksel olarak orta bir boya sahiptir. Genel olarak kumral ya da açık tenlidir. Yuvarlak yüz hatlarına sahiptir. Çeneleri belirgin ve dikkat çekici gözleri vardır. Dudak yapılarında ince kıvrımlar vardır. Yengeç burcu erkeğinin saçları gür ve bakımlıdır.

Yengeç burcu erkeğinin giyim konusunda kendisine aşırı derecede kendine güvendiğini söylemek gerekir. Giyim tarzları kendilerine özeldir. Modayı takip etmez ancak kendi modasını kendisi yaratır. Ancak Yengeç burcu erkeğinin giyim konusunda özellikle partnerine danıştığını durumlarda olur.