Yengeç Burcuna Hediyeler

Yengeç Kadını

Duygusal Yengeç kadını ona alacağınız bir şiir kitabına bayılacaktır. Daha da iyisi parşömen kağıt üzerine dolma kalem ile bir şiir yazıp veya kopya edip hediye ederseniz, hayatının sonuna kadar saklayacaktır. İnci ve gümüş bu burç tarafından yönetilir ve her ikisi de onun narin ve şeffaf cildinde harika durur. İnci alacaksanız alabileceğiniz en kaliteli doğal incileri almalısınız.

Gecelik almayı düşünürseniz, inci beyazı ya da gümüş grisi dantel süslemeli ipek veya saten gecelik almalısınız. Onun için en kaliteli güzellik salonu veya berberden, makyaj ve saç için randevu alabilirsiniz.

Beyaz güller, gardenyalar ya da beyaz çiçekleri olan ev ve bahçe bitkileri yollayabilirsiniz. Yengeç insanının aşçılığı meşhurdur, harika yemekler pişirir. Mutfağı için şık tencere ve tava takım, biftek bıçağı, ahşap salata seti, wok ( çin tavası), espresso-cappuccino kahve makinası, çaydanlık takımı gibi hediyeler hoşuna gidecektir. Evinin renkleri ile uyumlu kaliteli nevresim takımı ya da Amerikan servisleri alabilirsiniz. Yengeç kadını çok romantiktir; gümüş veya camdan yapılmış şamdanlara bayılacaktır. El yapımı hemen hemen her türlü şey çok hoşuna gider.

Yengeç Erkeği

Yengeç erkeğine profesyonel bir fotoğrafçıda çekilen siyah-beyaz fotoğrafınızı gümüş bir çerçeve içinde hediye edebilirsiniz. Fotoğraf albümü de hoşuna gidecektir, Yengeç erkeği tahmin ettiğinizden çok daha duygusaldır.

Çalışma odası için eski bir yelkenli resmi bulabilirseniz, çerçeveletip verebilirsiniz. Pek çok Yengeç yemek pişirmekten hoşlanır; resimli ve kolay tarifleri olan bir yemek kitabı alın. Fransız ya da Çin yemekleri öğreten kurslar bulun, bayılacaktır. Yeni bir kahve makinası, mini fırın, Amerikan servisleri, bekarsa tencere ve tava seti hediye edebilirsiniz. Kendi yaptığınız pasta, kek gibi şeyleri yollayabilirsiniz.

Yengeç ev erkeğidir; uydu çanak aboneliği satın alırsanız seyredeceği yüzlerce kanalı ile evinde çok mutlu olacaktır. Gümüş, Yengeç burcunun metalidir; ona gümüş veya gümüş kaplama anahtarlık alabilirsiniz. Yengeç insanı para biriktirmeyi sever, ona hazine bonosu bile hediye edebilirsiniz. Bunun sıkıcı bir hediye olduğunu zannetmeyin, düşünceli olmanız ve milliyetçiliğiniz onu çok etkileyecektir.