Yengeç Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği

Siz, duygularınızı gizlemede; o ise sizi açmada büyük zorluk çeker. Büyük olasılıkla ilişkide zorluklar yaratacak olan neredeyse klasik bir tartışma durumu.

Bu da yetmez, o kendini, kendisi gibilerden oluşan bir toplumda, güvenilir aile çemberinden daha rahat hisseder ve siz Yengeç kadını olarak bu durumdan acı çekersiniz. Dürüst ve neredeyse acımasız tarzıyla, özellikle de seks konusunda, size kendini sevdirmeye çalışmaktan çok, acı verecektir. İhtiyacınız olan duygusal şefkati, bu erkek genelde size veremez. Ama bu, sizi gerçekten sevmediği anlamına gelmez. Koç ve Yengeç birbirlerine ateş ve su kadar terstir, ama zıt kutuplar birbirini çeker.

Siz daima gayretli ve bir işe sonu nu getirmek için başlayanlardansınız, buna karşın daima yenilik arayışı içindedir. Genelde de ona ulaşamadan sıkılır. Bir şey için savaşabilir, ama bunu gerçekten isterse.

Koç erkeğiyle hareketli bir yaşam sürersiniz; değişimi ve sosyalliği sever. Çoğu zıtlıklarda, tartışmalar katlanılmaz olabilir. Fakat ikiniz de kindar değilsiniz.

Yengeç Burcu Kadını - Akrep Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Kadını - Aslan Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Kadını - Başak Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Kadını - Boğa Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Kadını - İkizler Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Kadını - Kova Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Kadını - Oğlak Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Kadını - Terazi Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Kadını - Yay Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Kadını - Yengeç Burcu Erkeği